PROYOU THE DEVELOPER 30VOL

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

ProYou Developer 30Vol 9%Oksikrem per aktivizimin e bojrave me amoniak ProYou nga Revlon Professional. Çelje 4 tone E pershtatshme per nuancat Natyrale, Super Natyrale dhe Super Bjonde 900ml Lexo me shume

Masa: 900ml

  • 900ml
  • 68ml
Lek 1,200.00
Mbaruar
ProYou Developer 30Vol 9%
Oksikrem per aktivizimin e bojrave me amoniak ProYou nga Revlon Professional.
  • Çelje 4 tone
  • E pershtatshme per nuancat Natyrale, Super Natyrale dhe Super Bjonde
900ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes