Proyou Developer 10vol

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

ProYou Developer 10Vol 3%Oksikrem per aktivizimin e bojrave me amoniak ProYou nga Revlon Professional. Çelje 1 ton Nuancat Natyrale dhe Super Natyrale 900ml Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

ProYou Developer 10Vol 3%
Oksikrem per aktivizimin e bojrave me amoniak ProYou nga Revlon Professional.
  • Çelje 1 ton
  • Nuancat Natyrale dhe Super Natyrale
900ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop