Proyou Color Maker 7.1

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

The Color Maker - 7.1 Nuance Bjonde Mesatare - HiriBehu Master i vertete i Ngjyrave!Krijoni ngjyra te shendritshme dhe vibrante fale kesaj boje permanente profesionale. Super rreshqitese dhe me teksture te pasur per nje ngjyre me te lehte ne aplikim.E... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

The Color Maker - 7.1 Nuance Bjonde Mesatare - Hiri
Behu Master i vertete i Ngjyrave!
Krijoni ngjyra te shendritshme dhe vibrante fale kesaj boje permanente profesionale.
Super rreshqitese dhe me teksture te pasur per nje ngjyre me te lehte ne aplikim.
E le flokun te mendafshte dhe me nje super shkelqim. Rezultate ngjyrash profesionale.
Ajo qe shihni do te realizoni. Ngjyre floku me rezolucion te larte.
100% mbulim thinje. Ngjyre uniforme. Shkelqim fantastik. Rezultate kohezgjatese.
69 nuanca.Rezutate te pafundme me pak nuanca. Te pasura me aloe vera
Dyfishi i sherbimeve ne nje tubet boje.
Masat dhe Raporti i perzierjes
45g Tubet + 67.5g Oksikrem         1:1,5
Oksikremi i Perdorur
  • 10 Vol 3% - çelje 1 Ton
  • 20 Vol 6% - çelje 2 Tone (ideale per mbulim te plote te thinjave)
  • 30 Vol 9% - çelje 3 Tone
  • 40 Vol 12% - çelje 4 Tone
Koha e Zhvillimit
20 minuta- Gjatesite dhe Majat
30 minuta- Zona e Rrenjes
40 minuta- Per mbulim te plote te thinjave
*Rekomandohet perdorimi i peshores per çdo aplikim.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop