Kalo tek permbajtja

ProYou Anti Hairloss Treatment 12X6ml

Lek 2,200.00
-

Me informo kur te vije

Pro You Trajtim kundra renies e flokut 12 ampula  6 ml

Trajtim i trefishte kundra renies se flokut qe parandalon humbjen e parakohshme duke i lene floket e trashe dhe te forcuar.

Rikonstrukton dhe rigjeneron floket, forcon folikulat dhe balancon nivelet e yndyres dhe pH te skalpit.

Aplikojeni çdo ditë direkt në lëkurën e kokës dhe masazhojeni butë. Mos e shpëlani . 
2 X 6 ml