PREP & PRIME TONIC

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

American Crew Prep & Prime TonicPrecut Prep Tonic eshte nje produkt unik qe ofron perfitime te shumta. Hidratues dhe freskues i flokeveqe pergatit floket per prerje dhe stilim, duke shtuar... Lexo me shume

Mbaruar
American Crew Prep & Prime Tonic
Precut Prep Tonic eshte nje produkt unik qe ofron perfitime te shumta. Hidratues dhe freskues i flokeve
qe pergatit floket per prerje dhe stilim, duke shtuar teksture dhe strukture te lehte per rritjen e
kontrollit dhe menaxhimit. Plus, siguron mbrojtje nga nxehtesia.
Perfitimet
 • Mbrojtje kundra UV, shkelqim i ulet dhe baze uji.
 • Siguron mbrojtje nga nxehtesia
 • Siguron rreshqitje ne kreher
 • Funksionon mire me produkte te tjera stilimi
 • Nuk le pas mbetje
 • Zbut floket pa i renduar
 • Shton lageshti pa renduar floket
 • Siguron ndjesi freskie ne koke
 • Format i pershtatshëm i sperkatjes per stilistin ose klientin
 • I ben flokët më të kontrollueshem
 • Nuk ngjit
 • Pa Paraben
 • Arome mente per te siguruar ndjesi freskie dhe gjallerie ne koke
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te thate ose te lagur perpara ndarjes se seksioneve dhe prerjes ose para stilimit
per ti mbrojtur nga demtimi i nxehtesise. Aplikoni nje sasi homogjene te produktit direkt ne floke para
se te ndani seksionet per prerje ose perpara se te aplikoni pasten stiluese. Lereni te thahet natyrshem
ose thajeni me një tharese.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes