POWER CLEANSER STYLER REMOVER SHAMPOO

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Power CleanserStyler Remover ShampooShampo per pastrim te thelle dhe perdorim te perditshem per te gjitha llojet e flokeve. Heq edhe... Lexo me shume

Mbaruar
Power CleanserStyler Remover Shampoo
Shampo per pastrim te thelle dhe perdorim te perditshem per te gjitha llojet e flokeve.
Heq edhe produktet me te forta te stilimit.
Jepni flokeve tuaj maksimumin e pastrimit te thelle.
Benefitet
  • Nje kombinim i pershtatshem i sulfaktanteve siguron fuqine e pastrimit përfundimtar.
  • Perberesit e mentolit freskojne lekuren e kokes.
  • Ekstrakte rozmarine dhe trumze per floke te shendetshem.
  • Polyquaternium,i jep flokeve volum,permireson strukturen dhe shkelqimin.
250ml/450ml/1L
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

POWER CLEANSER STYLER REMOVER SHAMPOO

Lek 1,200.00