PLATINUM DISCO DAYS

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Morgan Taylor  - Akoma me shume Profesionale Zgjat me shume. Ngjyra me te thella. Morgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale te thonjve me kimi reaktive per shkelqim dhe ngjyre intensive qe zgjat. Formula ultra-luks u frymezua nga perlat me shkelqim, guret e çmuar, gure gjysem te çmuar,... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Morgan Taylor  - Akoma me shume Profesionale

Zgjat me shume. Ngjyra me te thella. 
Morgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale te thonjve me kimi reaktive per shkelqim dhe ngjyre intensive qe zgjat. Formula ultra-luks u frymezua nga perlat me shkelqim, guret e çmuar, gure gjysem te çmuar, argjend te shndritshem dhe ar rrezatues te gjitha te nxjerra nga toka. Te gjitha pigmentet jane te thella, te pastra dhe te bluara imet per shkelqim metalik, vezullues , si asnje here tjeter.

15 ml

Aplikimi  

Hapi 1- Nail Prep 

Lagni lint free wipes me Strip Ease Nail Laquer Remover 

Limoni thonjte sipas forms se deshiruar. 

Perdorni Pure Cleanse Surface Cleansing Spray per te pastruar thoin dhe veglat 

Pastroni kutikulat. 

Aplikoni nje shtrese te holle Stick With It Base Coat ne te gjithe siperfaqen e thojit.   

Hapi 2- Aplikimi  i manikyrit  

Aplikoni 2 shtresa nga Morgan Taylor Nail Lacquer (Manikyr)

Hapi 3- Perfundimi 

Aplikoni nje shtrese te holle Need for Speed Top Coat ne cdo thua 

Apikoni nga 1 pike Remedy Renewing Cuticle Oil 

Aplikoni Accelerate Quick Dry me pika ose spray ne cdo thua 

Thajini 60 sekonda, ne total 5 minuta. 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop