PHOTO READY CHEEK FLUSHING HAUTE TINT

Brand: Revlon

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Revlon Cheek Flushing TintArrini pamje rrezatuese dhe te shkelqyer  me Cheek Flushing Tint.Skuqje e lehte, ultra e pigmentuar e lengshme qe ju ofron mollezave shkelqim, nuance me nje perfundim natyral! Faqet tuaja do te jene menjehere me nuance Aplikuesi eshte... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Revlon Cheek Flushing Tint
Arrini pamje rrezatuese dhe te shkelqyer  me Cheek Flushing Tint.
Skuqje e lehte, ultra e pigmentuar e lengshme qe ju ofron mollezave shkelqim, nuance me nje perfundim natyral!
  • Faqet tuaja do te jene menjehere me nuance
  • Aplikuesi eshte i bute dhe i lehte ne lekure
  • Faqet duken te menfafshta
  • Vjen ne 4 nuanca te ndryshme
Perdorimi
Aplikojeni duke e vendosur direkt ne mollezat tuaja, pastaj shperndajeni me majat e gishtave ose me furçe
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop