PH BOND NAIL PREP

Brand: Gelish

Lek 700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

PH BOND NAIL PREP    Perdoret ne thonjte natyrale per te balancuar pH dhe per te hequr vajrat siperfaqesore.  Aplikohet perpara bazes Foundation Base Gel  15mL Lexo me shume

Mbaruar

PH BOND NAIL PREP   

Perdoret ne thonjte natyrale per te balancuar pH dhe per te hequr vajrat siperfaqesore. 

Aplikohet perpara bazes Foundation Base Gel 

15mL

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

PH BOND NAIL PREP

Lek 700.00