Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Mbaruar
Orofluido Orofluido Strong Hold Hairspray | Duo Cosmetics

OROFLUIDO STRONG HOLD HAIRSPRAY

Orofluido
Lek 1,600.00
Orofluido Strong Hold Hairspray - Llak i forte me vaj Argan Llak me kontroll te larte nga linja Orofluido, per te fiksuar stilimin e flokeve me nje perfundim plot shkelqim dhe me aromen unike Orofluido. Lahet me shume lehtesi pa lene teprica mbi floke. Aplikimi Aplikojeni ne fund te stilimit...
Ruaj Hiq

Orofluido Strong Hold Hairspray - Llak i forte me vaj Argan

Llak me kontroll te larte nga linja Orofluido, per te fiksuar stilimin e flokeve me nje perfundim plot shkelqim dhe me aromen unike Orofluido.

Lahet me shume lehtesi pa lene teprica mbi floke.

Aplikimi

Aplikojeni ne fund te stilimit per te fiksuar floket, ose si parfum flokesh.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.