Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Shampoo | Duo Cosmetics

SHAMPOO

Orofluido
Lek 1,400.00
Orofluido Shampoo - Shampo me vaj Argan dhe pa Sulfate Shampo e lehte dhe delikate mbi floket, e cila mund te perdoret çdo dite pasi nuk permban sulfate apo agjente te tjere gerryes.  Perdorimi Masazhojeni mbi floke duke u nisur nga rrenjet, shperlajeni mire. Mund te aplikoni Balsamin ose Masken...
Nen total: Lek 1,400.00
Ruaj Hiq

Orofluido Shampoo - Shampo me vaj Argan dhe pa Sulfate

Shampo e lehte dhe delikate mbi floket, e cila mund te perdoret çdo dite pasi nuk permban sulfate apo agjente te tjere gerryes. 

Perdorimi

Masazhojeni mbi floke duke u nisur nga rrenjet, shperlajeni mire.

Mund te aplikoni Balsamin ose Masken per hidratim me intesiv.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.