Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Orofluido Shine Spray | Duo Cosmetics

OROFLUIDO SHINE SPRAY

Orofluido
Lek 1,500.00
Orofluido Shine Spray Shkelqim i menjehershem, teksture e lehte, fluide dhe e mendafshte si flori i lenget, i cili lejon perthithje te shpejte duke dhene shkelqim te menjehershem. Lehteson krehjen e okeve te thare si dhe redukton Frizz. Praktik, aplikim spray. Aplikojeni mbi gjatesite dhe majat e fokeve. Sperkatni mbi foke te thare duke ruajtur nje distance...
Nen total: Lek 1,500.00
Ruaj Hiq

Orofluido Shine Spray

Shkelqim i menjehershem, teksture e lehte, fluide dhe e mendafshte si flori i lenget, i cili lejon perthithje te shpejte duke dhene shkelqim te menjehershem. Lehteson krehjen e okeve te thare si dhe redukton Frizz.
Praktik, aplikim spray. Aplikojeni mbi gjatesite dhe majat e fokeve. Sperkatni
mbi foke te thare duke ruajtur nje distance prej 20cm.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.