Mbaruar

Orofluido Medium Hold Hairspray

Brand: Orofluido

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Orofluido Medium Hold Hairspray - Llak me kontroll mesatare me vaj Argan Llak me kontroll mesatare nga linja Orofluido, per... Lexo me shume

Size: 500ml

  • 500ml

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Orofluido Medium Hold Hairspray - Llak me kontroll mesatare me vaj Argan

Llak me kontroll mesatare nga linja Orofluido, per te fiksuar stilimin e flokeve me nje perfundim plot shkelqim dhe me aromen unike Orofluido.

Lahet me shume lehtesi pa lene teprica mbi floke.

Aplikimi

Aplikojeni ne fund te stilimit per te fiksuar floket, ose si parfum flokesh.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes