Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Beauty Elixir | Duo Cosmetics

BEAUTY ELIXIR

Orofluido
Lek 1,700.00
Orofluido Beauty Elixir - Vaj flokesh me Argan, Cyperuss, Linen Hidhni disa pika Orofluido mbi palmen e dores duke marre parasysh gjatesine e flokut, tipin dhe trashesine. Tekstura e saj e mendafshte perthithet menjehere duke mos lene teprica mbi floke.  Aplikimi mbi floke te njome Redukton kohen e krehjes dhe...
Nen total: Lek 1,700.00
Ruaj Hiq

Orofluido Beauty Elixir - Vaj flokesh me Argan, Cyperuss, Linen

Hidhni disa pika Orofluido mbi palmen e dores duke marre parasysh gjatesine e flokut, tipin dhe trashesine. Tekstura e saj e mendafshte perthithet menjehere duke mos lene teprica mbi floke. 

Aplikimi mbi floke te njome

  1. Redukton kohen e krehjes dhe tharjes
  2. I le floket e lehte, te mendafshte dhe lehteson krehjen
  3. I jep flokut trashesi dhe levizshmeri
  4. Permireson shkelqimin e flokeve

Aplikimi mbi floke te thare

  1. Shkelqim i menjehershem dhe i pa-krasueshem
  2. Lehteson krehjen dhe kontrollon elektrizimin
  3. I le floket e bute, nen kontroll dhe elastik

Per  nje ritual me te plote Orofluido mund te provoni Shampo, Balsam dhe Maske Orofluido

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.