Asia Zen Control Shampoo

Brand: Orofluido

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Orofluido Asia Zen Control Shampoo Shampoja e perditshme per floke te shendetshem, te bute dhe me shkelqim.  Formuluar per te... Lexo me shume

Size: 200ml

  • 200ml
Mbaruar

Orofluido Asia Zen Control Shampoo

Shampoja e perditshme per floke te shendetshem, te bute dhe me shkelqim. 

  • Formuluar per te trajtuar flokun nga rrenjet tek majat dhe per ti dhene shkelqim
  • Krijon shkume te bute qe menjeher zbut dhe lemon flokun duke i dhene qendrueshmeri
  • Aplikojeni mbi floke te lagur, masazhojeni lehte dhe shperlajeni mire

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin, eliksirin dhe masken e saj Asia Zen Control Conditioner, Asia Beauty Elixir & Asia Zen Control Mask.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Asia Zen Control Shampoo

Lek 1,400.00