Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Asia Zen Control Shampoo | Duo Cosmetics

ASIA ZEN CONTROL SHAMPOO

Orofluido
Lek 1,400.00
Orofluido Asia Zen Control Shampoo Shampoja e perditshme per floke te shendetshem, te bute dhe me shkelqim.  Formuluar per te trajtuar flokun nga rrenjet tek majat dhe per ti dhene shkelqim Krijon shkume te bute qe menjeher zbut dhe lemon flokun duke i dhene qendrueshmeri Aplikojeni mbi floke te lagur, masazhojeni...
Nen total: Lek 1,400.00
Ruaj Hiq

Orofluido Asia Zen Control Shampoo

Shampoja e perditshme per floke te shendetshem, te bute dhe me shkelqim. 

  • Formuluar per te trajtuar flokun nga rrenjet tek majat dhe per ti dhene shkelqim
  • Krijon shkume te bute qe menjeher zbut dhe lemon flokun duke i dhene qendrueshmeri
  • Aplikojeni mbi floke te lagur, masazhojeni lehte dhe shperlajeni mire

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin, eliksirin dhe masken e saj Asia Zen Control Conditioner, Asia Beauty Elixir & Asia Zen Control Mask.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.