Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Asia Zen Control Mask | Duo Cosmetics

ASIA ZEN CONTROL MASK

Orofluido
Lek 1,800.00
Orofluido Asia Zen Control Mask Maske intensive qe riparon, lemon dhe i jep shkelqim flokut. Pas perdorimit te shampos masazhojeni mbi floke te lagur, lereni te veproje per 5 minuta dhe shperlajeni mire.Mbi floke te holle aplikojeni nje here ne jave, mbi floke mesatare dhe te trashemund ta aplikoni me...
Nen total: Lek 1,800.00
Ruaj Hiq

Orofluido Asia Zen Control Mask

Maske intensive qe riparon, lemon dhe i jep shkelqim flokut.

  • Pas perdorimit te shampos masazhojeni mbi floke te lagur, lereni te veproje per 5 minuta dhe shperlajeni mire.
    Mbi floke te holle aplikojeni nje here ne jave, mbi floke mesatare dhe te trashe
    mund ta aplikoni me shpesh.

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon, balsamin dhe eliksirin e saj Asia Zen Control Shampoo, Asia Zen Control Conditioner & Asia Beauty Elixir.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.