Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Asia Zen Control Conditioner | Duo Cosmetics

ASIA ZEN CONTROL CONDITIONER

Orofluido
Lek 1,400.00
Orofluido Asia Zen Control Conditioner Balsam per floke me te bute dhe me shkelqim Formuluar per perdorim te shpeshte Permban agjente hidratues qe riparojne floket e demtuar Pas perdorimit te shampos, vendoseni nga mesi deri tek majet e flokut dhe shperndajeni duke krehur flokun. Per efektin maksimal rekomadohet qe te...
Nen total: Lek 1,400.00
Ruaj Hiq

Orofluido Asia Zen Control Conditioner

Balsam per floke me te bute dhe me shkelqim

  • Formuluar per perdorim te shpeshte
  • Permban agjente hidratues qe riparojne floket e demtuar
  • Pas perdorimit te shampos, vendoseni nga mesi deri tek majet e flokut dhe shperndajeni duke krehur flokun.

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon, eliksirin dhe masken e saj Asia Zen Control Shampoo, Asia Beauty Elixir & Asia Zen Control Mask.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.