Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Asia Zen Control Beauty Elixir | Duo Cosmetics

ASIA ZEN CONTROL BEAUTY ELIXIR

Orofluido
Lek 1,700.00
Orofluido Asia Zen Control Beauty Elixir Eliksiri i perditshem per kontroll, mbrojtje dhe floke me te shendetshem Jep kontroll, shkelqim dhe butesi flokut Formule e lehte e cila jep shkelqim te menjehershem duke veshur flokun me nje shtrese kundra lageshtires Permban filtra mbrojtes kunder rrezeve UV Vendoseni ne duar dhe  aplikojeni...
Nen total: Lek 1,700.00
Ruaj Hiq

Orofluido Asia Zen Control Beauty Elixir

Eliksiri i perditshem per kontroll, mbrojtje dhe floke me te shendetshem

  • Jep kontroll, shkelqim dhe butesi flokut
  • Formule e lehte e cila jep shkelqim te menjehershem duke veshur flokun me nje shtrese kundra lageshtires
  • Permban filtra mbrojtes kunder rrezeve UV
  • Vendoseni ne duar dhe  aplikojeni nga mesi tek majet ne floke te lagur ose te thare. Perdoret para dhe pas stilimit.

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon, balsamin dhe masken e saj Asia Zen Control Shampoo, Asia Zen Control ConditionerAsia Zen Control Mask.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Orofluido.

Salloni me i afert >

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.