Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Orofluido Amazonia Shampoo | Duo Cosmetics

OROFLUIDO AMAZONIA SHAMPOO

Orofluido
Lek 1,400.00
Formule e lehte e cila i pastron floket me delikatese, duke i lene te buta dhe menaxhueshme. Trashesia e flokut mbetet natyrale Formati: 200ml Linja Permban SHAMPOO -  MASK - REPAIRING BALM
Nen total: Lek 1,400.00
Ruaj Hiq

Formule e lehte e cila i pastron floket me delikatese,
duke i lene te buta dhe menaxhueshme.
Trashesia e flokut mbetet natyrale

Formati: 200ml

Linja Permban
SHAMPOO -  MASK - REPAIRING BALM

Vleresimet e klienteve

Ska vleresime Jepni vleresimin tuaj

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.