Orofluido Amazonia Repairing Balm 100ml

Brand: Orofluido

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Balsam zbutes dhe riparues i cili mbyll kutikulat duke mbrojtur ndaj demtimeve si dhe jep nje shkelqim te pakrahasueshem pa... Lexo me shume

Mbaruar
Balsam zbutes dhe riparues i cili mbyll kutikulat
duke mbrojtur ndaj demtimeve si dhe jep nje shkelqim
te pakrahasueshem pa i renduar floket.
Aplikimi
Aplikojeni mbi floke te thare me peshqir per veprim me intensiv,
ose mbi floke te thare plotesisht per me shume butesi dhe shkelqim
Mbi floke te trashe ose te ashper mund ta aplikoni mbi gjatesite dhe majat.
Mbi floke te holle aplikojeni vetem mbi maja.
Formati: 100ml
Linja Permban
SHAMPOO -  MASK -  REPAIRING BALM
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Orofluido Amazonia Repairing Balm 100ml

Lek 1,900.00