Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Orofluido Amazonia Mask | Duo Cosmetics

OROFLUIDO AMAZONIA MASK

Orofluido
Lek 1,900.00
Formule e pasur me Keratine e cila ndihmon ne riparimin e fibrave, zbutjen dhe mbylljen e kutikulave per floke me pamje te shendetshme. Aplikimi Pasi ti lani floket me shampo, aplikoni masken duke e shperndare me kreher. Lereni te veproje per 4 minuta dhe shplajeni mire. Formati: 250ml Linja Permban...
Nen total: Lek 1,900.00
Ruaj Hiq

Formule e pasur me Keratine e cila ndihmon ne riparimin
e fibrave, zbutjen dhe mbylljen e kutikulave per floke
me pamje te shendetshme.
Aplikimi

Pasi ti lani floket me shampo, aplikoni masken duke e shperndare me kreher. Lereni te veproje per 4 minuta dhe shplajeni mire.

Formati: 250ml

Linja Permban
SHAMPOO -  MASK - REPAIRING BALM

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.