Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Orofluido Orofluido Amazonia Deep Reconstruction Mask Step 3 | Duo Cosmetics

OROFLUIDO AMAZONIA DEEP RECONSTRUCTION MASK STEP 3

Orofluido
Lek 3,200.00
Orofluido Amazonia Deep Reconstruction Mask Step 3 TRAJTIM EKSKLUZIV PER FLOKET ME 3 HAPA PER RIPARIM TE THELLE, RIKONSTRUKTIM DHE TRASHESI. Tre formula speciale te cilat ndihmojne  ne riparimin dhe rikonstruktimin ne brendesi te flokeve me te demtuar te mundshem duke u siguruar qe floku te perthithe ushqimin e nevojshem. HAPI 1 DEEP RECONSTRUCTION...
Nen total: Lek 3,200.00
Ruaj Hiq

Orofluido Amazonia Deep Reconstruction Mask Step 3
TRAJTIM EKSKLUZIV PER FLOKET ME 3 HAPA PER RIPARIM TE THELLE, RIKONSTRUKTIM DHE TRASHESI.
Tre formula speciale te cilat ndihmojne 
ne riparimin dhe rikonstruktimin ne brendesi
te flokeve me te demtuar te mundshem
duke u siguruar qe floku te perthithe ushqimin
e nevojshem.
HAPI 1
DEEP RECONSTRUCTION OIL
Ky trajtim intensiv ushqyes vepron si barazues
i poreve mbi floket e demtuar, duke ndihmuar
ne ruajtjen e nivelit optimal hidratues te fibrave.
HAPI 2
OIL RINSE
Vaj pastrues i cili pastron Hapin 1,
duke i lene floket e paster, te purifikuar
dhe te menaxhueshem.
HAPI 3
DEEP RECONSTRUCTION MASK
Kjo e formule e pasur me keratine penetron fibrat e flokut
per te riparuar demtimet strukturore ne brendesi.
Ajo zbut, mbyll dhe vesh kutrikulat, duke
ndihmuar ne parandalimin e demtimeve
ne te ardhmen.

Vleresimet e klienteve

Ska vleresime Jepni vleresimin tuaj

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.