NUTRI COLOR FILTERS SHADOW

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Nutri Color Filters Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra... Lexo me shume

Mbaruar
Nutri Color Filters
Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim!
Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja.
Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te sakta
dhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim perfekt per klientet me kerkues.
Shadow Filter
Kush mund ta perdori?
Perdorues te rinj dhe pervetesuesit e hershem.
Çfare eshte?
Nuance e fuqishme, ky filter do të gjeneroje nje efekt smoky mbi çdo ngjyre qe deshironi.
Si funksionon?
Pak fare produkt i aplikuar zgjat shume. Ju duhet vetem nje sasi e vogel per nje rezultat te shkelqyer.
10 pjese Fashion/Toning Filter
+ 1 pjese Shadow
3-15 minuta
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes