NUTRI COLOR FILTERS 500

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Nutri Color Filters 500Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te saktadhe... Lexo me shume

Masa: 100ml

  • 100ml
  • 240ml
Lek 1,600.00
Mbaruar
Nutri Color Filters 500
Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! 
Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. 
Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te sakta
dhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim perfekt per klientet me kerkues.
Nje game e plote me 23 nuanca te ndara ne 3 familje: 
  1. Fashion Filters
  2. Toning Filters
  3. Mixing
Fashion Filters
Qendroni koherent me çdo trend me kete game te gjithanshme dhe interesante. 
Per cilet eshte? 
Per ngjyra te guximshme te flokeve 
Çfare jane? 
Filtra shume-ngjyresh ekspresiv, fantastike per te intensifikuar ngjyrat ose per te krijuar nje ndryshim. 
Si funksionon? 
3 minuta per rifreskimi te ngjyrave. 
15 minuta per ngjyrat intensive per floket te lyer ne pare ose te zbardhur.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes