NUTRI COLOR FILTERS 1022

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Nutri Color Filters 1022Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. Keto formula plotesisht te... Lexo me shume

Masa: 100ml

  • 100ml
  • 250ml
Lek 1,600.00
Mbaruar
Nutri Color Filters 1022
Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! 
Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. 
Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te sakta
dhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim perfekt per klientet me kerkues.
Nje game e plote me 23 nuanca te ndara ne 3 familje: 
  1. Fashion Filters
  2. Toning Filters
  3. Mixing
Toning Filters
Qendroni koherent me çdo trend me kete game te gjithanshme dhe interesante. 
Kush mund ta perdori? 
Bjonde dhe Brune 
Çare funksioni ka? 
Thekson ngjyren me saktesi precize duke perdorur gamen e gjere te filtrave te nuances,
duke siguruar ngjyre te mrekullueshme qe nga rrenjet deri te majat. 
Aplikojeni ne mes te procesit te lyrejes, ose menjehere pas pret- lightning. 
Si perdoret? 
3 minuta per rifreskim ngjyre 
15 minuta per intensifikim ngjyre

100ml / 250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

NUTRI COLOR FILTERS 1022

100ml
100ml
Lek 1,600.00