NUTRI COLOR FILTERS 1003

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Nutri Color Filters 1003Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. Keto formula plotesisht te rinovuara... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Mbaruar
Nutri Color Filters 1003
Perkujdesje, ngjyre dhe shkelqim! 
Nutri Color Filters tani ju jep kontroll absolut krijues mbi ngjyrat tuaja. 
Keto formula plotesisht te rinovuara te ngjyrave jane krijuar per ngjyra te sakta
dhe performance te shkelqyer. Pershtatje shume e mire, adoptim perfekt per klientet me kerkues.
Nje game e plote me 23 nuanca te ndara ne 3 familje: 
  1. Fashion Filters
  2. Toning Filters
  3. Mixing
Toning Filters
Qendroni koherent me çdo trend me kete game te gjithanshme dhe interesante. 
Kush mund ta perdori? 
Bjonde dhe Brune 
Çare funksioni ka? 
Thekson ngjyren me saktesi precize duke perdorur gamen e gjere te filtrave te nuances,
duke siguruar ngjyre te mrekullueshme qe nga rrenjet deri te majat. 
Aplikojeni ne mes te procesit te lyrejes, ose menjehere pas pret- lightning. 
Si perdoret? 
3 minuta per rifreskim ngjyre 
15 minuta per intensifikim ngjyre
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes