Kalo tek permbajtja

Nutri Color Creme 713 Frosty Beige

Lek 1,300.00
-

Me informo kur te vije

Revlon Professional Nutri Color Creme 713

713 Frosty Beige eshte i pershtatshem per floke me ngjyre bezh te ftohte

Aplikimi

Per rifleskim te ngjyrave - 3-5 minuta

Detaje

Nje perzierje ekskluzive e cila kombinon perberes kozmetik me nje sistem ushqyes, provitamin B5, vaj fare rrushi, dhe nje perzgjedhje e pigmenteve jonike.

Nutri ColorTM Synergy Complex ushqen fibrat e flokeve me nje efekt 3-in-1 per te arritur nje kombinim te pakrahasueshem ngjyre, kujdesje dhe shkelqimi.

PIGMENTE JONIKE - Per gjyra vibrante, intensive dhe per zbehje me natyrale.

SISTEM USHQYES Perzierje perberesish kozmetik qe veprojne ne kutikulat e flokeve.

VAJ FARE RRUSHI - PERBERJA E NUTRI COLORTM CREME Permban antioksidante qe ndihmojne ne neutralizimin e radikaleve te lira.

PROVITAMIN B5 (Pantenol)PERBERES I RI I NUTRI COLORTM CREME me veti ushqyese dhe hidratuese.

Pa Amoniak 

Per nuancat e ndezura perdorni Doreza