NUTRI COLOR CREM 400 TANGERINE

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Revlon Professional Nutri Color Creme 400400 Tangerine eshte i pershtatshem per reflekse me ngjyre Portokalli.AplikimiPer neautralizim dhe rifleskim te ngjyrave... Lexo me shume

Size: 100ml

  • 100ml
  • 270ml
Lek 1,300.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Revlon Professional Nutri Color Creme 400
400 Tangerine eshte i pershtatshem per reflekse me ngjyre Portokalli.
Aplikimi
Per neautralizim dhe rifleskim te ngjyrave 3-5 minuta
Perzierje ekskluzive e cila kombinon perberes kozmetik me nje sistem ushqyes, provitamin B5, vaj fare rrushi,
dhe nje perzgjedhje e pigmenteve jonike.
  • Nutri Color Synergy Complex ushqen fibrat e flokeve me nje efekt 3-in-1 per te arritur nje kombinim te pakrahasueshem ngjyre.
  • Pigmente Jonike-Per gjyra vibrante, intensive dhe per zbehje me natyrale.
  • Sistem Ushqyes-Perzierje perberesish kozmetik qe veprojne ne kutikulat e flokeve.
Nutri Color Creme Permban antioksidante qe ndihmojne ne neutralizimin e radikaleve te lira.
Pro vitamin B5 (Pantenol) - Perberes i ri me veti ushqyese dhe hidratuese.
Pa Amoniak
Per nuancat e ndezura perdorni Doreza
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

NUTRI COLOR CREM 400 TANGERINE

Lek 1,300.00