NOURISH CUTICLE OIL

Brand: Gelish

Lek 1,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

NOURISH CUTICLE OIL -  VAJ USHQYES I KUTIKULAVE  Hidraton dhe rigjeneron vajrat thelbesore te kutikulave dhe lekuren rreth thonjve me nje perzierje te vecante te vajit nga fara e rrushit, Vaj arre kukui, Susam dhe Vitamin E.   Aplikohet ne perfundim pasi ka mbaruar i gjithe procesi dhe pasi eshte pastruar me Nail Surface Cleanese dhe Wipe It Off. 15mL Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

NOURISH CUTICLE OIL -  VAJ USHQYES I KUTIKULAVE 

Hidraton dhe rigjeneron vajrat thelbesore te kutikulave dhe lekuren rreth thonjve me nje perzierje te vecante te vajit nga fara e rrushit, Vaj arre kukui, Susam dhe Vitamin E.  

Aplikohet ne perfundim pasi ka mbaruar i gjithe procesi dhe pasi eshte pastruar me Nail Surface Cleanese dhe Wipe It Off.

15mL

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop