Next Level Grooming Set

Lek 2,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Next Level Grooming SetFiberProdukt si-Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne flokete shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontoll te larte, shkelqim te ulet.Daily... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Next Level Grooming Set
Fiber
Produkt si-Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.
Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne floke
te shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontoll te larte, shkelqim te ulet.
Daily Deep Moisturizing Shampoo
Shampo flokesh e pasur me balsam i le floket te bute gjate gjithe dites pa shkaktuar
yndyrosje. Formula ultra-hidratuese pastron ndersa aroma e mentes i gjalleron.
E pasur me vitamine B5 per floke te shendetshem, kjo shampo vegane, pa silikon eshte
pershtatshme per perdorim te perditshem per floke normale ose te thate.
Classic Body Wash
Shampo trupi me aromen klasike American Crew, te cilen e duan burrat dhe grate.
Precision Shave Gel
Xhel pa shkume i projektuar per rruajtje te sakte per llojet e mjekrave normale/holle.
Siguro rruajtje precize perfundimtare, te shpejte dhe te paster. Qeteson lekurën dhe
ndihmon ne lehtesimin e acarimit te lekures gjate dhe pas rruajtjes.
Perfshin:
  • Fiber  50g
  • Daily Deep Moisturizing Shampoo 100ml
  • Classic Body Wash 100ml
  • Precision Shave Gel 50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop