Gelish Nail Surface Cleanser

Brand: Gelish

Lek 600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 120ml

  • 120ml
  • 480ml
  • 960ml
Lek 600.00
Mbaruar

Pastrues dhe disifektues i siperfaqes se thonjve I krijuar vecanerisht per te punuar me Gelish Top It Off.   Siguron nje shkelqim vezullues pa asnje mbetje, ngjitje dhe pa tharje te lekures.  120 mL /480 mL /960 mL Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pastrues dhe disifektues i siperfaqes se thonjve

I krijuar vecanerisht per te punuar me Gelish Top It Off 

Siguron nje shkelqim vezullues pa asnje mbetje, ngjitje dhe pa tharje te lekures. 

120 mL /480 mL /960 mL

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop