Morgan Taylor Show Up & Glow Up

Lek 1,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Show up & Glow MTVMorgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale te thonjve me kimi reaktive per shkelqim dhe ngjyre intensive qe zgjat.Formula ultra-luks u frymezua nga perlat me shkelqim, guret e çmuar, gure gjysem te çmuar, argjend te shndritshem dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Show up & Glow MTV
Morgan Taylor vendos standardin e ngjyrave profesionale te thonjve me kimi reaktive per shkelqim dhe ngjyre intensive qe zgjat.
Formula ultra-luks u frymezua nga perlat me shkelqim, guret e çmuar, gure gjysem te çmuar, argjend te shndritshem dhe rrezatues
te gjitha te nxjerra nga toka. Te gjitha pigmentet jane te thella, te pastra dhe te bluara imet per shkelqim metalik, vezullues
si asnje here tjeter.
15 ml
Aplikimi
Hapi 1- Nail Prep
Lagni lint free wipes me Strip Ease Nail Laquer Remover
Limoni thonjte sipas forms se deshiruar.
Perdorni Pure Cleanse Surface Cleansing Spray per te pastruar thoin dhe veglat
Pastroni kutikulat.
Aplikoni nje shtrese te holle Stick With It Base Coat ne te gjithe siperfaqen e thojit.
Hapi 2- Aplikimi i manikyrit
Aplikoni 2 shtresa nga Morgan Taylor Nail Lacquer (Manikyr)
Hapi 3- Perfundimi
Aplikoni nje shtrese te holle Need for Speed Top Coat ne cdo thua
Apikoni nga 1 pike Remedy Renewing Cuticle Oil
Aplikoni Accelerate Quick Dry me pika ose spray ne cdo thua
Thajini 60 sekonda, ne total 5 min
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop