ARTERO PINK MOJITO TRAVEL HAIRDRYER

Brand: Artero

Lek 2,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pink Mini Travel Hair Dryer ArteroTharese flokesh e fuqishme praktike, komode, e vogel qe nuk ze vend ne valixhen tuaj.Artero ka menduar per ata qe udhetojne dhe duan qe floket e tyre te jene perfekt. Fuqia 1000 W E pershtatshme... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pink Mini Travel Hair Dryer Artero
Tharese flokesh e fuqishme praktike, komode, e vogel qe nuk ze vend ne valixhen tuaj.
Artero ka menduar per ata qe udhetojne dhe duan qe floket e tyre te jene perfekt.
  • Fuqia 1000 W
  • E pershtatshme per te gjitha tipet e flokeve
  • Paketim praktik dhe komod per udhetime
  • Doreze kompakte dhe e palosshme
  • E lehte ne peshe 300gr dhe e vogel (11cm x 8cm x 18cm)
  • Temperatura maksimale 100 grade
  • Voltazhi 220-240
Perfshin
  • Koken
  • Difuzorin
  • Mbeshtjellesen per udhetim
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop