American Crew Medium Hold Spray Gel

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Medium Hold Spray GelXhel spray i pasur me Sage, Ginseng dhe Quillaja. Medium Hold Spray Gel siguron pamje dhe ndjesinatyrale me kontroll mesatare. Fantastik per tharjen e flokeve te gjitha gjatesive. Produktin mundta perdorni ne floke te lagur... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Medium Hold Spray Gel
Xhel spray i pasur me Sage, Ginseng dhe Quillaja. Medium Hold Spray Gel siguron pamje dhe ndjesi
natyrale me kontroll mesatare. Fantastik per tharjen e flokeve te gjitha gjatesive. Produktin mund
ta perdorni ne floke te lagur ose ne floke te thate.
Perfitimet
  • Agjent mbajtes me fleksibilitet te cilet sigurojne qendrueshmëri.
  • Ruan stilimin nga lageshtira.
  • Ushqen skalpin e thate te kokes.
  • Parandalon tharjen e tepert te flokeve dhe kokes.
Perdorimi
Sperkatni ne varesi te gjatesise se flokeve dje stiloni floket si zakonisht.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop