MAKE IT LAST TOP COAT PROFESSIONAL KIT

Lek 4,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

MAKE IT LAST- top coat (shkelqyes) qe zgjat Te gjithe duan nje produkt te mire qe te zgjase shume. Tani manikyri juaj shoqeruar me kete top coat (shkelqyes) ultra qe zgjat per te gjitha llojet e thonjve premton nje shkelqim... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

MAKE IT LAST- top coat (shkelqyes) qe zgjat

Te gjithe duan nje produkt te mire qe te zgjase shume. Tani manikyri juaj shoqeruar me kete top coat (shkelqyes) ultra qe zgjat per te gjitha llojet e thonjve premton nje shkelqim afatgjate si pasqyre dhe mbrojtes UV.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop