LASTING SHAPE NEUTRALIZING CREAM

Lek 3,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Lasting ShapeTrajtim me keratin per drejtim permanent te flokeve nga Revlon Professional.Kjo game e produkteve per shtrirjen peramente te flokeve eshte krijuar me KERA-Q SYSTEM, nje kombinim i aminoacideve keratin dhe agjenteve hidratues qe ndihmoje ne mbrojtjen e flokeve dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Lasting Shape
Trajtim me keratin per drejtim permanent te flokeve nga Revlon Professional.
Kjo game e produkteve per shtrirjen peramente te flokeve eshte krijuar me KERA-Q SYSTEM,
nje kombinim i aminoacideve keratin dhe agjenteve hidratues qe ndihmoje ne mbrojtjen e flokeve dhe kunder djegies!
Trajtimi i plote permban:

  • Hapi 1 - Smoothing Cream
  • Hapi 2 - Neutralizing Cream

Ky krem ka nje teksture te bute e cila i stilon floket ne formen e kerkuar, duke arritur rezultate e deshiruara dhe afatgjata.
Ajo siguron kujdes përfundimtar per zbutjen e flokeve pas sherbimit.
Pasi ndjekim me kujdes 5 hapat e pare ne aplikimin e Smoothing Cream hapi i rradhes eshte aplikimi i Neutralizing Cream;
6.AplikimiI i Neutralizing Cream
Ne varesi te rezultatit te deshiruar, vendosni Neutralizing Cream
ne floke te thare me peshqir ose ne floke te drejtuar.

  • Ndani floket ne 4 pjese te barabarta.
  • Vendosni Neutralizing Cream, duke filluar nga qafa.
  • Perdorni nje kreher ndersa aplikoni produktin per t'u siguruar qe shperndahet plotesisht permes flokeve.
  • Mbani floket drejt gjate gjithe kohes.
  • Lereni te aktivizohet per 10 minuta.

7.Shperlaje
Shpelajini floket plotesisht me uje te vaket per 5 minuta per tu siguruar qe produkti te hiqet plotesisht. Thaje me peshqir.
8.Perfundimi
Aplikoni produktet Style Masters per te krijuar perfundimin perfekt per floke te bute dhe te mendafshte.
850ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop