Mbaruar

Dry Volumising Paste

Brand: Label.m

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Label.m Dry Volumising Paste Fashion Edition eshte linja e pare nga Label.m e cila konsolidon bashkepunimin me London Fashion Week dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Kosto e transportit shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Bli me konfidence

Duo Cosmetics eshte Distributor i Autorizuar per te gjitha Markat e tregtuara ne faqen tone, duke garantuar origjinalitetin dhe cilesine e produkteve.

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Dry Volumising Paste
Fashion Edition eshte linja e pare nga Label.m e cila konsolidon bashkepunimin me London Fashion Week dhe punen tone te vazhdueshme ne prapaskene sezon pas sezoni.
 
Fashion Edition eshte linja e dizenjuar per te performuar ne standartet me te larta, duke ju mundesuar qe te krijoni pamje dhe stilime ekstreme te pranishme ne sfilatat e modes.
 
Pasta kremoze perzihet ne nje teksture pudroze dhe te bute, per te krijuar me shume volum dhe definicion me kontrol mesatare.
 
Permban Diatomaceous dhe Shea Butter, kombinon benefitet e Dry Shampoo me Paste Stiluese per nje teksture te ndryshueshme.
 
Efekti: Volum, Teksture dhe kontroll mbi floke te gjate ose te shkurter
 
Perdorimi: Aplikojeni mbi floke te thare
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes