Detangling Paddle Brush

Brand: Label.m

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Labelm Detangling Paddle Brush Kreher Unik Multifunksional i Domosdoshem per Floke te Gjate. Dizenjuar per te lejuar qarkullimin e ajrit duke... Lexo me shume

Mbaruar

Labelm Detangling Paddle Brush

Kreher Unik Multifunksional i Domosdoshem per Floke te Gjate.
Dizenjuar per te lejuar qarkullimin e ajrit duke larguar ujin e tepert dhe duke ruajtur ne maksimum shendetin e flokeve.
Veshja qeramike lejon qe kreheri te perdoret edhe ne dush menjehere pas shampos apo balsamit.
Nese keni floke te gjate dhe te veshtire ne krehje, ky eshte kreheri i duhur per ju.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Detangling Paddle Brush

Lek 1,800.00