Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Label.m Boar Bristle Brush Medium 20mm | Duo Cosmetics

BOAR BRISTLE BRUSH MEDIUM 20MM

Label.m
Lek 2,700.00
Labelm Boar Bristle Brush Medium 20mm Furçat e flokeve Ultra-Luksoze nga Labelm. Sasi e shtuar e qimeve per nje kapje me te forte Perpunuar me dore per nje standart te larte qe siguron jetegjatesi. Shtrese najloni rezistuese ndaj nxehtesise Antistatike per nje perfundim te lemuar Lehteson krehjen E lehte per...
Nen total: Lek 2,700.00
Ruaj Hiq

Labelm Boar Bristle Brush Medium 20mm

Furçat e flokeve Ultra-Luksoze nga Labelm.
  • Sasi e shtuar e qimeve per nje kapje me te forte
  • Perpunuar me dore per nje standart te larte qe siguron jetegjatesi.
  • Shtrese najloni rezistuese ndaj nxehtesise
  • Antistatike per nje perfundim te lemuar
  • Lehteson krehjen
  • E lehte per tu mbajtur me nje doreze komode druri
Masat
Small - 15mm diameter
Medium - 20mm diameter
Large - 30mm diameter
Extra Large - 40mm diameter

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.