Thickening Tonic

Brand: Label.Men

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.Men Thickening Tonic Nje xhel i lenget i vecante, i cili jep trashesi dhe definicion, per stilime ekstreme Mat. Efekti... Lexo me shume

Mbaruar

Label.Men Thickening Tonic

Nje xhel i lenget i vecante, i cili jep trashesi dhe definicion, per stilime ekstreme Mat.

Efekti

Spray me teksture kashmiri qe jep definicion, volum si dhe mundesine e krijimit te stilimeve Mat mbi cdo lloje floku.

Rekomandohet per

Floke pa volum qe nuk ngrihen, te uritur per nje volum dhe teksture maksimale.

Perdorimi

Tundeni shishen dhe sperkatni mbi floke te njome, duke ndertuar me shume shtresa sipas tekstures dhe kontrollit te deshiruar.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Thickening Tonic

Lek 1,900.00