Kalo tek permbajtja

Scalp Tonic

nga Label.Men
Lek 1,900.00
-

Me informo kur te vije

Label.Men Scalp Tonic

Nje perzierje qetesuese vitamish dhe mineralesh e cila vepron si anti-oksidant i fuqishem per te mirembajtur shendetin e skalpit dhe per te stimuluar rritjen e flokeve, me nje arome ri-freskuese afatgjate.

Efekti

Ndihmon ne zhbllokimin dhe rritjen e aktivitetit te folikulave, duke prmovuar floke te trashe dhe te shendetshem. Ushqen dhe hidraton, duke permiresuar elasticitetin e lekures nderkohe qe Vitamina C zbut dhe qeteson skalpin. Permireson shkelqim dhe pamjen natyrale te flokeve.

Rekomandohet per

Per te gjithe meshkujt. Gjithashtu per skalp te irrituar ose sensitive dhe per floke te holle ose te rralle.

Perdorimi

Hidhini disa pika mbi palmen e dores dhe masazhojeni mbi skalp duke perdorur gishtat. Aplikojeni mbi floke te lare dhe te thare me peshqir.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

Salloni me i afert >