Mbaruar

Scalp Tonic

Brand: Label.Men

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.Men Scalp Tonic

Nje perzierje qetesuese vitamish dhe mineralesh e cila vepron si anti-oksidant i fuqishem per te mirembajtur shendetin e skalpit dhe per te stimuluar rritjen e flokeve, me nje arome ri-freskuese afatgjate.

Efekti

Ndihmon ne zhbllokimin dhe rritjen e aktivitetit te folikulave, duke prmovuar floke te trashe dhe te shendetshem. Ushqen dhe hidraton, duke permiresuar elasticitetin e lekures nderkohe qe Vitamina C zbut dhe qeteson skalpin. Permireson shkelqim dhe pamjen natyrale te flokeve.

Rekomandohet per

Per te gjithe meshkujt. Gjithashtu per skalp te irrituar ose sensitive dhe per floke te holle ose te rralle.

Perdorimi

Hidhini disa pika mbi palmen e dores dhe masazhojeni mbi skalp duke perdorur gishtat. Aplikojeni mbi floke te lare dhe te thare me peshqir.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop