Scalp Purifying Shampoo

Brand: Label.Men

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.Men Scalp Purifying Shampoo Shampo e perditshme delikate per te gjithe llojet e flokeve me arome stimuluese mentoli. Krijuar posacerisht... Lexo me shume

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,900.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.Men Scalp Purifying Shampoo

Shampo e perditshme delikate per te gjithe llojet e flokeve me arome stimuluese mentoli. Krijuar posacerisht per meshkuj.

Efekti

Forcon dhe jep trashesi, le skalpin e tonifikuar dhe te ri-freskuar per nje rezultat te paster dhe te shendetshem.

Rekomandohet per

Meshkuj. Formule e krijuar posacerisht per meshkuj. E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.

Perdorimi

Si pjese e rutines tuaj te perditshme.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Scalp Purifying Shampoo

Lek 1,900.00