Max Wax

Brand: Label.m

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Label.Men Max Wax Dyll i ri-modelueshem i cili jep definicion, shkelqim dhe kontroll te larte i cili zgjat gjithe diten. Efekti Kjo paste stiluese perdoret per te trashur floket dhe per krijuar kontroll maskimal. Max Wax ofron kontrollin me te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.Men Max Wax
Dyll i ri-modelueshem i cili jep definicion, shkelqim dhe kontroll te larte i cili zgjat gjithe diten.
Efekti
Kjo paste stiluese perdoret per te trashur floket dhe per krijuar kontroll maskimal. Max Wax ofron kontrollin me te larte te linjes Label.Men.
Rekomandohet per
Meshkuj qe kerkojne kontroll te larte dhe me shkelqim. Krijuar per te kontrolluar te gjihe llojet e flokeve dhe stilimeve, duke perfshire edhe floket e ashper, te trashe apo me onde.
Perdorimi
Shperndajeni midis duarve dhe aplikojeni ne menyre te barabarte mbi floke. Aplikoni me shume nese nevojitet kontroll me i larte.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop