Grooming Cream

Brand: Label.Men

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Label.Men Grooming Cream Krem i lehte stilues me kontroll dhe definicion natyral Efekti Ushqen, krijon trashesi dhe teksture. Mund te perdoret si produkt i vetem, ose si para-pergatitje per te ndertuar teksture dhe kontroll me te larte Rekomandohet per Meshkuj te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.Men Grooming Cream

Krem i lehte stilues me kontroll dhe definicion natyral

Efekti

Ushqen, krijon trashesi dhe teksture. Mund te perdoret si produkt i vetem, ose si para-pergatitje per te ndertuar teksture dhe kontroll me te larte

Rekomandohet per

Meshkuj te cilet kerkojne floke te stiluar dhe nen kontroll por pa ndjesine e ngjitjes apo te ngurtesise.

Perdorimi

Aplikojeni si produkt i vetem stilues, ose si pergatitje e nje stilimi me me shume teksture, volum apo kontroll. Sasia e perdorur percakton edhe nivelin e kontrollit dhe tekstures perfundimtare. Stilimet qe mund te krijoni me kete produkt jane te pa limit.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop