Deconstructor

Brand: Label.Men

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Paste stiluese flokesh e cila jep trashesi dhe kontroll afatgjate, me pamje Mat. Efekti Jep volum, trashesi afatgjate dhe kontroll... Lexo me shume

Mbaruar
Paste stiluese flokesh e cila jep trashesi dhe kontroll afatgjate, me pamje Mat.
Efekti
Jep volum, trashesi afatgjate dhe kontroll te larte nga rrenjet por me pamje natyrale Mat.
Rekomandohet per
Meshkuj qe kerkojne nje produkt i cili jep kontroll te larte por me pamje natyrale dhe Mat, pa shkelqim.
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel midis duarve dhe pastaj shperndajeni ne menyre te barabarte duke krijuar definicion dhe teksture. Aplikoni me shume nese nevojitet kontroll me i larte.
Ku mund ta gjeni
Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes

Deconstructor

Lek 2,000.00