Mbaruar

Wax Spray 150ml

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Label.m Brunette Texturising Volume Spray  label.m Wax Spray eshte nje produkt unisex i gjithanshem, i cili mundeson krijimin e  pamjeve... Lexo me shume

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Brunette Texturising Volume Spray 

label.m Wax Spray eshte nje produkt unisex i gjithanshem, i cili mundeson krijimin e 
pamjeve te tendencave te fundit si me teksture, me gersheta apo stilimet e shtira pas (slicked-back).
 
Ne fillim del si nje shkume e lehte, e cila shkrihet ne nje dyll transparent, qe thahet menjehere dhe
rezistent ndaj lageshtires. Label.m Fashion Edition Wax Spray nuk eshte aspak mgjites dhe mundeson
ri-modelimin e pamjes apo stilimit me shume  lehtesi, duke shtuar nje teksture e cila eshte perfekte
per stilime kreative.
 
Nese deshironi te krijoni nje pamje me teksture - pa problem,
nje pjese te flokeve te shtrire dhe me shkelqim - e lehte fare!
 
Por ka edhe me shume, mund te perdoret si baze per te ndihmuar
ne krehjet e drejta, njekohesisht duke mbrojtur floket me teknologjine
ekskluzive Enviroshield Complex.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes