Volume Mousse

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Label. M Volume MousseVolume Mousse ju jep mundesine te krijoni pamje me te guximshme dhe me ekspresive.Brilante per ngritje volumatike qe nga rrenja, mundeson nje teksture te veçante dhe te... Lexo me shume

Mbaruar
Label. M Volume Mousse
Volume Mousse ju jep mundesine te krijoni pamje me te guximshme dhe me ekspresive.
Brilante per ngritje volumatike qe nga rrenja, mundeson nje teksture te veçante dhe te theksuar.
Aplikojeni ne floke te lagur, duke punuar nga rrenjet ne skaje me kreher ose gishta.
Thajini per vellim dhe strukture. Pastrohet shume lehte.
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes