Tourmaline Dryer White

Brand: Label.m

Lek 10,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

label.m Tourmaline Dryer White Tharesja e flokeve label.m eshte super e lehte dhe me nje doreze shume praktike e cila nuk te rreshqet nga duart. Fryerja e fuqishme krijohet nga motori me performance te larte 2200 Watt i cili pershpejton... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

label.m Tourmaline Dryer White

Tharesja e flokeve label.m eshte super e lehte dhe me nje doreze shume praktike e cila nuk te rreshqet nga duart.

Fryerja e fuqishme krijohet nga motori me performance te larte 2200 Watt i cili pershpejton kohen e tharjes sebashku me teknologjine ION. Kjo tharese leshon ION-e negative duke kyçur ngjyren dhe lageshtiren e flokeve me rezultate anti-statike per te arritur tharjen perfekte. 

Ky produkt ka nje izolim te dyfishte, i ndertuar me materiale teper te forte dhe me nje Sistem Kyçes i cili parandalon demtimet kur tharesja bie nga dora, per nje jete me te gjate.

Kjo tharese vjen ne dy variante, e Bardhe dhe e Zeze.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop