Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

Label.m Thickening Volume Foam | Duo Cosmetics

THICKENING VOLUME FOAM

Label.m
Lek 2,300.00
Per floke me volume, te bute dhe me shkelqim Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nxehtesi dhe rrezet e demshme UV Formule e pa yndyrshme Apliko ne floke te njome per volume te gjithandejshem Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m. Salloni...
Nen total: Lek 2,300.00
Ruaj Hiq

Per floke me volume, te bute dhe me shkelqim

  • Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nxehtesi dhe rrezet e demshme UV
  • Formule e pa yndyrshme
  • Apliko ne floke te njome per volume te gjithandejshem

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >


 

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.