Thickening Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar

Per floke me te shendetshem, te trash dhe plot me volum Trashje te menjehershme nga rrenja tek majat e flokut Forcon dhe mbron flokun Stimulon rritjen e flokeve te rinj Per... Lexo me shume

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,000.00
Mbaruar

Per floke me te shendetshem, te trash dhe plot me volum

  • Trashje te menjehershme nga rrenja tek majat e flokut
  • Forcon dhe mbron flokun
  • Stimulon rritjen e flokeve te rinj

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin dhe kremin e saj Thickening Conditioner & Thickening Cream

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop

Udhezime te veçanta Redakto shenimin e porosise
Vleresoni Transportin
Shto nje kupon

Vleresoni Transportin

Shto nje kupon

Kodi i kuponit do te funksionoje ne faqen e blerjes